Lajmet e Fundit

Showbiz

Të ndryshme

Kuzhina

post-image Kuzhina

Akullore shtëpie me banane

Përbërsit: 1 banane bajame fëstekë/pistachio Përgatitja: Bananet pritini në rrathë e më pas vendosini në një enë të mbyllur ose në qese dhe lërini...