10 lojtarët që mund të largohen nga Barcelona dhe Real Madridi në janar

Rreth pesë lojtarë të Real Madridit dhe pesë të Barcelonës pritet të largohen nga klubet e tyre përkatëse në afatin e ardhshëm kalimtar.

Sipas 90min, në mesin e tyre dhe Gareth Bale, James Rodriguez, Luka Jovic dhe Mariano,

Ndërsa nga Barça pritet të largohen yje si Arturo Vidal dhe Ivan Rakitic.
Barcelona: Arturo Vidal
Barcelona: Ivan Rakitic
Barcelona: Moussa Wague
Barcelona: Carles Alena
Barcelona: Jean-Clair Todibo
Real Madrid: Gareth Bale
Real Madrid: James Rodriguez
Real Madrid: Luka Jovic
Real Madrid: Mariano Diaz
Real Madrid: Alvaro Odriozola