Bufi ironizon me Zafir Berishën: Bashkëndjej me ty

Zafir Berisha është emëruar në postin e Koordinatorit Nacional për Siguri Kibernetike dhe Koordinator për Menaxhim të Emergjencave.

Menjëherë pas kësaj Berishës i është hakuar llogaria zyrtare në Facebook, ndërsa lidhur me kanë shpërthyer talljet në rrjetet sociale

Edhe aktori i njohur, Fatmir Spahiu përmes një statusi ka ironizuar me rastin e Zafir Berishës, duke thënë se ai ia di hallin ngase e njëjta gjë i kishte ndodhur para pak kohe edhe atij.

“Nuk ja din Zafes kerkush ma shumë se unë! Bashkëndjej me ty Zafir!”, ka shkruar aktori.

Kujtojmë që vetëm pak kohë më parë u bë pre e një sulmi kibernetik nga një person i Republikës së Vietnamit