Dashuri kunatash… Xhensila ka diçka për t’i thënë motrës së Besit!

Pak ditë më parë motra e aktorit të njohur Bes Kallaku, Ana, ka festuar ditëlindjen në një festë të organizuar me njerëzit më të afërt.

Nuk ka munguar një urim mjaft i ndjerë edhe nga kunata e saj këngëtarja Xhensila Myrtezaj. “Anushja jone edhe 100 vite te lumtura. Te qeshte fati sic te qesh fytyra dhe shpirti,”-përfundon Xhensila në rrjete sociale. Xhensila dhe Ana gjithnjë kanë mjaft afeksion dhe dashuri për njëra-tjetrën.