Deputetja Duda Balje nuk është parë asnjëherë më e bukur se kaq

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje ka befasuar me imazhet e fundit në rrjete sociale.
Përfaqësuesja e Unionit Socialdemokrat konsiderohet si një nga deputetet më tërheqëse të Kuvendit dhe gjthmonë mahnit me paraqitjet e saj.
Pothuajse në të gjitha fotografitë që poston ajo fokuson fytyrën dhe linjat e saj trupore, duke treguar sa tërheqëse është.
Tani atë në ekran do ta shohim jo vetëm si politikane, por edhe si prezantuese, pasi këtë muaj do të jetë krah Rron Gjinovcit në T7.
Por çfarë na ka befasuar është sa bukur dhe në formë po shfaqet ajo kohëve të fundit.