E dehur dhe me sytë e perënduar, dalja më “famëkeqe” e Rita Orës (FOTO)

Ka fituar reputacion si një nga festat më të rëndësishme në kalendarin britanik të eventeve. Por pas një mbrëmje me pije alkoolike, dalja nga ceremonia e ndarjes së çmimeve të “GQ Men Of The Year Awards 2017”, nuk ishte aq i sofistikuar sa mbërritjet në tapetin e kuq.

Disa nga yjet më të mëdha të botës së “showbizz”-it, u fotografuan duke u larguar për në shtëpi, pas një nate argëtuese.

Rita Ora ofroi disa pamje shumë sensuale në tapetin e kuq, ndërsa u shfaq pa reçipeta poshtë xhaketës të kombinuar me pantallonat e çara anash dhe çizmet e gjata ngjyrë lejla metalizato.

 

Por kur u kthye në shtëpi, ajo u shfaq me sy të perënduar ndërsa dukej e shkujdesur teksa hipte në taksi.

Duhej ta shikonim të paktën një herë kështu Rita Orën!