Evertoni favorit për transferimin e Khediras

Evertoni është favorit për transferimin e mesfushorit të Juventusit, Sami Khedira, shkruan “Calciomercato”.

Khedira pritet të largohet nga Juventusi në janar dhe synimi i tij është të transferohet në Premier League.

Evertoni është favorit për transferimin e reprezentuesit të Gjermanisë.