fbpx

Florent Muslija për herë të parë prezanton të dashurën

Mesfushori i Kombëtares së Kosovës, Florent Muslija për herë të parë ka bërë publike lidhjen që ka me një vajzë.

Në profilin e tij në Instagram, 21 vjeçari ka postuar një fotografi së bashku ku shihet në përqafimin e Selmës, shkruan Indeksonline. “Një dhe e vetmja” e quan Muslija të dashurën e tij.

Ja disa fotografi të partneres së Muslisë.