Ish-agjenti i SHIK-ut tregohet i ashpër: Thaçi me gjendje të jashtëzakonshme ka qëllime tjera…

Ish-eprori i lartë i UÇK-së, Policisë së Kosovës dhe ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari ka folur për thirrjen e presidentit të Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi për gjendje të jashtëzakonshme në Kosovë.

Miftari thekson se me këtë thirrje presidenti ka qëllime të tjera.

Miftari thekson se, këtyre nuk u bëhet vonë se çka bëhet me popullin e Kosovës.

Postimi i plotë:

Virusi Pronto

Gjendja e jashtëzakonshme e thirrur nga Hashim Thaçi është me hile dhe ka qëllime tjera, po ku ju han këtyre çka bëhet me popullin kur vet bash qita e kanë vjedh e rrjep Kosovën dhe e kanë shkatërrua shëndetësinë që mbi 20 vite rresht tash kinse burra të mirë!