Kënga e re e Gold AG i kushtohet Tropojës

Gold AG e ka gati këngën e tij të re.

Reperi i njohur shqiptar, Arian Agushi – Gold AG, po vjen me këngë kushtuar Tropojës

Kënga mban titullin “Bilbili i Tropojës” dhe do të vijë i realizuar edhe me videoklip.

Këtë këngë ai e ka paralajmëruar qe një kohë dhe sot nëpërmjet një postimi në Instagram ka njoftuar se do të publikohet të premtën në ora 20:00.

“E PREMTE • ORA 20:00 🔥BYLBYLI I TROPOJËS”, ka shkruar Goldi.