Kryesindikalisti i Telekomit dhe zyrtari i lartë i Aeroportit në fushatë të VV-së në Podujevë

Kryesindikalisti i Telekomit të Kosovës Lamih Balaj dhe menaxheri i planifikimit të fluturimeve në Aeroportin “Adem Jashari”, Driton Hyseni janë parë së fundmi në fushatën e Lëvizjes Vetëvendosje në komunën e Podujevës, shkruan Gazeta Express.

Madje ka qenë vet Hyseni ai i cili ka publikuar fotografi të bëra nga fushata në këtë qytet.

Në fotografitë e publikuara shihet numër i madh i njerëzve pa respektuar as masat anti-Covid-19.