Ledri sërish bashkë me MC Kreshën dhe Lyrical Son, treshja po sjellin këngën e re

Edhe një bashkëpunim nga super-treshja PINT dhe Ledri Vula.

Kënga e tyre ‘Hip-Hop’ ka qenë një super-hit dhe është padyshim një nga këngët më të mira të këtj zhandri në muzikën shqiptare.

Ndërsa tani treshja e ‘Hip-Hop’ po sjell edhe një këngë tjetër bashkë.

MC Kresha, Lyrical Son e Ledri kanë gati këngën e madje kanë inçizuar edhe videoklipin, Ulqinin e bukur.  

Nuk dihet data e publikimit të këngës, por fansat sigurisht se menzi presin të dëgjojnë çfarë kanë përgatitur tani artistët.