Leonora Jakupi zgjedh fjalët më të mira për Sabri Fejzullahun

Leonora Jakupi me urim të veçantë për Sabri Fejzullahun, kështu e quan.
Leonora Jakupi zgjodhi fjalët më të bukura për Sabri Fejzullahun. Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu, me këtë datë feston ditëlindjen dhe mbushi plot 73 vjet jetë.
Me rastin e ditëlindjes, artisti ka pranuar urime të panumërta, nga familjarë, miq, fansa e kolegë të estradës.
Nuk mungoi as urimi i Leonora Jakupit, e cila me këtë rast ndau një fotografi nga videoklipi që e kishte me Sabriun.
“Urime ditelindja legjende e gjalle. Te duam pa fund!”, ka shkruar ajo sipër këtij imazhi.
Për dallim prej artistëve të tjerë, Sabri Fejzullahu gjatë kësaj periudhe nuk ka qenë shumë aktiv me projekte të reja muzikore.