“Më shumë bëhem nervoz kur luaj Counter-Strike sesa kur luaj në Bernabeu”

Futbollisti i Real Madridit, Casemiro ka bërë një deklaratë interesante.

Casemiro ka thënë se më shumë bëhet nervoz kur luan Counter-Strike (lojë kompjuterike) sesa kur luan në Bernabeu.

Casemiro ka zhvilluar të gjitha ndeshjet në Real Madrid. 29-vjeçari ka qenë katër herë fitues i Ligës së Kampionëve dhe dy herë kampion i Spanjës.

Si rezultat, Casemiro vështirë se ndjen më shumë nervozizëm në fushë në Santiago Bernabéu.