fbpx

Naser Berisha vjen me këngë të re

Naser Berisha sjell me videoklip projektin e ri.

Këngëtari i mirënjohur shqiptar Naser Berisha, ka publikuar këngën e tij më të re

“Do të dua dikur” mban titullin kënga të cilën Naseri e ka publikuar edhe me videoklip.

Teksti i këngës ashtu si muzika dhe orkestrimi është punuar nga ve artisti.

Në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni këngën e re nga Naser Berisha.