Nera tregon se Sabriu nuk po e ndjen moshën, i provokon këto atlete!

Sabri Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Nera janë goxha të lidhur mes vete.

E shumë shpesh udhëtojnë në vende të ndryshe prej kur edhe bëjnë shoping

Së fundi, Nera ka publikuar një imazh të Sabriut ku ky i fundit shihet duke provuar atlete, gjest ky që tregon që këngëtari nuk po di të plaket.