Noizy nuk e fsheh më të dashurën, kush është vajza që i ka rrëmbyer zemrën?

Disa muaj më parë një vajzë e quajtur Naomi ka bërë publike disa foto, në të cilat shihej shumë e afërt me reperin Noizy.

Mirëpo, pas një periudhe të gjatë heshtjeje nga të dy, Noizy ka vendosur ta pranojë publikisht lidhjen e tij me vajzën që i ka rrëmbyer zemrën.

Ai ka postuar një foto krah Naomit. Të njëjtën gjë ka bërë edhe vazja, e cila ka postuar foto dhe video krah reperit të famshëm, teksa presin në aeroport.

Të dy ata i kanë shoqëruar fotot e tyre me ikona zemrash, duke mos ngurruar të shprehin hapur dashurinë.

Naomi Lareine gjithashtu është edhe këngëtare, pjesë e labelit OTR.