Ozil zbulon formacionin e tij me lojtarët më të mirë që ka luajtur

Mesut Ozil ka zgjedhur formacionin më të mirë të tij me lojtarët që ka luajtur.
Mesut Ozil ka përzgjedhur lojtarët më të mirë që ka luajtur, ndërsa ka vend për befasi të mëdha.

Mesfushori gjerman kryesisht ka përzgjedhur lojtarët më të cilët ka luajtur te Real Madrid, gjersa nuk mungojnë lojtarë nga Arsebali dhe Gjermania

Në formacionin e Ozil është futur edhe Serge Gnabry i Bayern Munich, e që është për tu befasuar.

Më poshtë mund ta shikoni formacionin e mesfushorit gjerman me lojtarët më të mirë që ai ka luajtur.