fbpx

Rrokulliset autobusi me udhëtarë në autostradën Shkup- Tetovë, disa të lënduar

Para pak minutash, një autobus është permbysur pasditen e sotme në autostradën Shkup-Tetovë.

I njëjti kishte një numër të konsiderushëm pasagjerësh, me ç’rast kanë marrë lëndime trupore.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë ndihma e shpejtë dhe Policia.

Shkaqet e aksidentit gjithashtu nuk dihen ende.