Shawn Mendes dhe Justin Biber sjellin këngën “Monster”

Dy artistët më të njohur të tregut ndërkombëtar, Shawn Mendes dhe Justin Bieber, janë bërë së bashku për të sjell një bashkëpunim.

Bëhet fjalë për këngën “Monster”, e cila u prit tej mase mirë nga admiruesit e muzikës së tyre, shkruan Daily Mail.

Në klip ata shihen në një hapësirë të madhe, teksa këndonin duke qëndruar larg njëri-tjetrit.

Këngëtarët ditë më parë kishin paralajmëruar lansimin e këngës, kurse e promovuan edhe në edicionin 46-të të “American Music Awards”.