Sinan Hoxhës ia bën gruaja “8 me 2” për ditëlindje (VIDEO)

Këngëtari Sinan Hoxha ka festuar dje ditëlindjen në një festë surprizë me shoqërinë dhe të afërmit. Festa ishte organizuar nga bashkëshortja e tij Andrra, e cila kishte mbledhur miqtë më të afërt në një restorant, ku nuk munguan fishekzjarrët dhe torta. Videoja e surprizës është publikuar nga vetë Sinani në Instagram ku shkruan se nuk dinte asgjë rreth saj:

“Faleminderit për surprizën dashuria ime. Kështu është kur ta bën gruja 8 me 2”.