Sinan Vllasaliu publikon këng “Valsi i dashurisë”

Këngëtari i njohur shqiptar, Sinan Vllasaliu e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

“Valsi i dashurisë”, titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip. Videoja atraktive i është besuar produksionit nga Shqipëria, Max Production.

Tekstin dhe muzikën e ka realizuar Avni Qahili, kurse për orkestrimin është përkujdesur Nexhat Mujovi – Wirusi.