Vëllai rrah motrën në Suharekë

Mbrëmë në Suharekë, është raportuar një person I dyshuar se ka sulmuar fizikisht motrën e tij

Rasti ka ndodhur rreth orës 21:00, ndërkaq, i dyshuari i ka shkaktuar lëndime të lehta trupore viktimës.

Viktima nuk ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.