fbpx

Yjet rrëmbejnë vëmendje në premierën e “Game of Thrones”

Yjet e ‘Game of Thrones’ kanë dalë për të shqyrtuar sezonin e tetë në Waterfront Hall në Belfast, në Irlandën e Veriut.
Yjet nga seria HBO u bashkuan në qilimin e kuq për ngjarjen duke përfshirë edhe vëllezërit e motrat Stark – Arya, Sansa dhe Jon Snow – të luajtur nga Maisie Williams, Sophie Turner dhe Kit Harington, shkruan dailymail

Prezenca e artistëve në ngjarje i ribashkoi për një foto të ansamblit së bashku për të festuar sezonin final të shfaqjes.

Maisie dukej mahnitëse në një fustan të kuq, fustani i së cilës paraqiste një prerje të thellë me një shirit që theksonte pasuritë e saj të bollshme.

Ajo asistoi pamjen e saj me një çantë të vogël të qëndisur, byzylykë dhe një gjerdan me gjemba.

Përndryshe, “Game of Thrones”, sezoni i tetë dhe i fundit do të fillojë të shfaqet që prej 14 prillit në 186 vende.